O nas

Firma Parasnake jest obecna na polskim rynku od 2000 roku. Prowadzimy działalność handlową, obejmującą dystrybucję sprzętu spadochronowego, lotniczego i militarnego. Zakres oferowanego asortymentu obejmuje: sprzęt spadochronowy, desantowy i ratowniczy, akcesoria i wyposażenie lotnicze, symulatory i systemy szkoleniowe, indywidualne wyposażenie taktyczne, sprzęt wysokościowy, środki rozpoznania, noktowizję, środki komunikacji, wyposażenie i akcesoria do broni.

Parasnake to firma związana silnie od wielu lat z sektorem lotniczym i spadochronowym. Jako pierwsi na polskim rynku zaoferowaliśmy kompleksowe wyposażenie spadochronowe, wprowadzając na krajowy rynek wiele znanych obecnie i popularnych marek sprzętu.
Odpowiadając na potrzeby rozwijającego się dynamicznie rynku, rozpoczęliśmy sprzedaż sprzętu lotniczego, stając się dostawcą części i akcesoriów dla szkół lotniczych i aeroklubów.

Dalszy rozwój formy Parasnake wiąże się z poszerzeniem asortymentu o sprzęt taktyczny i sprzedażą na potrzeby jednostek Wojska Polskiego oraz Polskich Sił Powietrznych. Posiadamy koncesję MSW na obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.
Od początku działalności koncentrujemy się na zapewnieniu najwyższego standardu obsługi. Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi światowymi producentami zapewniamy produkty o najwyższej jakości, wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów.